Sprzedaż maszyn używanych

Wyceń i sprzedaj lub zamień swoją maszynę

Nie wiesz, co zrobić z nieużywanymi urządzeniami, które tylko zajmują miejsce w Twojej firmie? Postaw na sprzedaż maszyn używanych! Pimm daje Ci idealne rozwiązanie – kategorię „Sprzedaj”, stworzoną z myślą o błyskawicznej, sprawnej i bezproblemowej sprzedaży maszyn używanych. Nasza platforma nie tylko zapewni Ci bezpieczne transakcje, ale także gwarancję, że Twoje sprzęty trafią w dobre ręce.

 

Wyspecjalizowana sprzedaż wtryskarek używanych

Jeżeli posiadasz wtryskarkę używaną na sprzedaż i szukasz rzetelnego partnera, wiesz już, gdzie powinieneś zgłosić się z taką ofertą. Niezależnie od modelu, stanu czy wieku maszyny, jesteśmy otwarci na propozycje.

Skupujemy wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych wszystkich marek. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników szybko i sprawnie przeprowadzi cały proces – od wyceny, poprzez demontaż, załadunek i relokację maszyny na terenie Europy.

 

 

Asortyment? Im szerszy, tym lepiej

Pimm wtryskarki używane – oferujemy dwa modele współpracy:

.

1) Skupujemy maszyny używane, które nie są wykorzystywane z powodu likwidacji zakładu, zmiany koncepcji produkcji lub wymiany parku maszynowego. 

.

2) Twoją używaną wtryskarkę przejmiemy w rozliczeniu za nową maszynę KraussMaffei, którą od nas zakupisz.

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży wtryskarek używanych. Nasz asortyment obejmuje także roboty do wtryskarek używane, urządzenia peryferyjne, czy młyny do tworzyw sztucznych używane. Wszystko po to, aby dostosować się do wymogów i przede wszystkim – potrzeb naszych użytkowników.

 

Sprzedaż maszyn używanych – zalety korzystania z naszej platformy

Skup maszyn używanych oferowany przez naszą firmę wyróżniają:

Elastyczne warunki – nasza firma oferuje sprzedaż maszyn używanych różnego typu i w różnym stanie. Niezależnie od tego, czy maszyny są w pełni sprawne, wymagają drobnych napraw, czy też są przeznaczone do remontu, jesteśmy zainteresowani ich skupem. 

Sprawdzony system transakcyjny gwarantujący bezpieczeństwo sprzedaży – został opracowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i przejrzystości. Każda transakcja jest dokładnie udokumentowana, a nasi klienci są informowani o wszystkich etapach procesu.

Szersze grono potencjalnych nabywców – zyskujesz dostęp do szerokiego grona potencjalnych nabywców. Nasza rozległa sieć kontaktów oraz skuteczne działania marketingowe sprawiają, że możemy szybko i efektywnie znaleźć kupców na Twoje maszyny. 

 

Wtryskarki używane – sprzedaż w prosty i przejrzysty sposób

W naszej wizji sprzedaż maszyn używanych powinna być prosta i łatwa do zrealizowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie miejsca, które umożliwi komfortowy proces transakcji dla sprzedających, a także zapewni dostęp do atrakcyjnych ofert dla kupujących. Nasza wizja jest prosta – połączyć potrzeby obu stron w jednym miejscu. Dlatego jeżeli posiadasz wtryskarki używane na sprzedaż, nie czekaj – koniecznie odwiedź naszą platformę.

Szukasz wtryskarki używanej? Idealnie trafiłeś.


Szeroka oferta

Gwarancja funkcjonalności

Transport do dowolnej lokalizacji

Atrakcyjne opcje finansowania
Napisz do nas! Zadzwoń do nas!
kontakt@pimm.pl +48 730 116 532